O nas

W FoodSoft zajmujemy się dostarczaniem kompletnych rozwiązań dla lokali gastronomicznych. Razem z klientami pracujemy na ich sukces. Nasze oprogramowanie dla gastronomii to gwarancja efektywnego zarządzania lokalem.

Szybki i łatwy dostęp do informacji na temat sprzedaży i stanów magazynowych oraz sprawna obsługa gości ? to fundamenty najlepiej prosperujących obiektów na bardzo konkurencyjnym rynku gastronomicznym.

Inwestujesz w nowe technologie, ale Twój lokal czerpie z nich tylko mały procent korzyści? Prawdopodobnie wynika to z tego, że oprogramowanie jest przeznaczone do rozwiązywania wyłącznie pojedynczego problemu. Tymczasem, oprogramowanie gastronomiczne FoodSoft traktuje Twój biznes jak system nerwowy ? zapewniając prawidłowy obieg informacji, komunikację między obsługą lokalu oraz usprawnienie realizacji zamówień. To wszystko przekłada się na wzrost w zakresie jakości obsługi klienta, tempa wzrostu sprzedaży i zysków.

Dostarczamy kompleksowe programy gastronomiczne, które pozwalają:

  • błyskawicznie dotrzeć do informacji na temat sprzedaży i obrotów obiektu,
  • skrócić czas przekazywania zamówień na linii kuchnia-sala,
  • wprowadzać nowe produkty do sprzedaży szybciej niż robią to konkurenci,
  • kontrolować poziom zapasów i uzupełniać je w odpowiednim czasie, obniżając przy tym koszty magazynowania,
  • analizować trendy sprzedażowe i tworzyć ofertę, spełniającą oczekiwania klientów.

Niezależnie od tego czy prowadzisz popularną restaurację, małą kawiarnię, bar szybkiej obsługi, pizzerię, cukiernię, pub czy klub nocny ? mnogość modułów, wchodzących w skład naszego programu dla gastronomii, tworzy nieograniczone możliwości dostosowania oprogramowania do każdego rodzaju biznesu.

Dlaczego właśnie my?

FoodSoft to zgrany zespół ludzi, przychodzących do pracy z myślą o rozwiązywaniu problemów branży gastronomicznej. Jesteśmy pasjonatami, specjalizującymi się w rozwijaniu i dostarczaniu tylko najbardziej innowacyjnego oprogramowania dla gastronomii. Naszą technologię nazywamy szytą na miarę, gdyż dostosowujemy programy gastronomiczne oraz cały osprzęt do indywidualnych potrzeb klienta. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, gdyż uważamy że każdy biznes ma w sobie coś wyjątkowego, co odróżnia go od konkurencji.

Nasza misja

Misją FoodSoft jest zapewnienie właścicielom obiektów gastronomicznych praktycznych narzędzi do efektywnego zarządzania biznesem. Pomagamy wdrażać programy gastronomiczne, aby nie tylko duże, ale także małe biznesy odnalazły się w erze cyfryzacji. Zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami rynku, aktualizujemy i dopracowujemy produkt, aby nasi klienci zawsze świadczyli swoim gościom najwyższej jakości usługi.

Nasze wartości

Zorientowanie na klienta

Doskonale wiemy, że sukces naszych klientów to także nasz sukces ? dlatego są oni dla nas największym aktywem. Cieszymy się każdym triumfem lokali gastronomicznych, z którymi współpracujemy. Nie ma dla nas nic lepszego, niż świadomość, że codziennie pomagamy ulepszyć kawałek świata gastronomii.

Partnerstwo

Budowanie długofalowych relacji jest podstawą w dzisiejszym świecie biznesu. Wspieramy klientów na każdym etapie wdrożenia oprogramowania gastronomicznego. Od profesjonalnego doradztwa w wyborze sprzętu, przez instalację, aż po usługę posprzedażową. Nasi klienci mogą spać spokojnie, gdyż wiedzą, że jeśli będą potrzebować pomocy z naszej strony, my kompleksowo zajmiemy się każdą problematyczna kwestią.

Perfekcja

Jesteśmy perfekcjonistami we wszystkim co robimy, jest to integralna część naszej firmy. Mobilizujemy się do stałego rozwoju i tworzymy najwyższej jakości oprogramowanie dla gastronomii. Nie robimy niczego po trochu. Przyświeca nam hasło „get things done”.

Pasja

Kochamy to, co robimy. Wierzymy w naszą pracę i nasze wartości. Entuzjazm i zaangażowanie, towarzyszące nam każdego dnia, sprawiły że budowanie sukcesu lokali gastronomicznych stało się dla nas stylem życia. Czerpiemy wiele radości, widząc zadowolenie klientów. Wiemy, że nie tylko pomagamy im w rozwoju własnego biznesu, ale także kształtujemy własną pasję.

Mamy kucharzy, znających przepis na sukces w branży gastronomicznej. Zaufaj nam, razem delektujmy się tym daniem!