Specjaliści FoodSoft na międzynarodowych targach POLAGRA

Na tegorocznych targach POLAGRA FOOD w Poznaniu nie może zabraknąć ekspertów firmy FoodSoft. Polski producent oprogramowania dedykowanego dla restauracji, piekarni i cukierni, oferuje program i sprzęt IT (m. in. terminale dotykowe, drukarki fiskalne, drukarki bonów) dostosowane do wymagań oraz potrzeb wszelkich obiektów gastronomicznych: od pojedynczych lokali aż po największe sieci.

Formuła poznańskich targów, które są jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży spożywczej i gastronomicznej, znacznie sprzyja rozwojowi tego sektora. Prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania i innowacje, które są w stanie spełnić wymagania nie tylko osób prowadzących swój biznes, ale także wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów.

W dniach 26-29 września 2016 specjaliści firmy FoodSoft będą obecni na specjalnie przygotowanym stoisku firmowym w pawilonie 6a na stoisku numer 11. W czasie tego wydarzenia eksperci będą dostępni dla wszystkich zwiedzających. Opowiedzą nie tylko o regularnej ofercie firmy, funkcjach i narzędziach dostępnych w oprogramowaniu FoodSoft, ale także zaprezentują jego pełne możliwości, między innymi integracje z terminalami kart płatniczych czy rozwiązania KDS, czyli zarządzanie realizacją zamówień przez kucharza, ułatwiające i usprawniające komunikację na linii sala – kuchnia. W czasie trwania targów po raz pierwszy przedstawią najnowsze możliwości systemowe, takie jak innowacyjne rozwiązania wydawcze i nowoczesne technologie, zupełnie nowe urządzenia mobilne, których dotąd nie było w ofercie. Z chęcią doradzą także przy wyborze i optymalizacji modułów, aby jak najlepiej dopasować system do charakteru i wymogów prowadzonego biznesu.