Oprogramowanie do zarządzania restauracją ? wszystko pod kontrolą!

Co jest najważniejsze w prowadzeniu Twojego biznesu?

Restauracja to miejsce, gdzie goście przychodzą z własnej i nieprzymuszonej woli, aby spędzić czas w miłej atmosferze. Nie ma dla nich nic gorszego niż długi czas oczekiwania na posiłek lub pomylone zamówienie. Bardzo łatwo o taką pomyłkę zwłaszcza w okresie wzmożonego ruchu. Zostawiając złe wrażenie, sprawisz, że prawdopodobnie Twoi goście nie wrócą już do restauracji. Dlatego bardzo istotne staje się odpowiednie zarządzanie restauracją. Zapewniając pełen komfort klientom, zadbaj o dostępność bezgotówkowej formy płatności. Pamiętaj, że płatność kartą to najszybciej rozwijająca się forma regulowania rachunków w branży gastronomicznej.

Czego potrzebujesz, aby efektywnie realizować swoje cele?

Odpowiedzią na to pytanie jest oprogramowanie dla restauracji służącego do efektywnego zarządzania lokalem. Minimalizującego możliwość popełnienia błędu przez obsługę oraz skracającego czas potrzebny na realizację zamówienia. Potrzebujesz rozwiązania technologicznego, które jest proste w obsłudze oraz umożliwia stały dostęp do danych sprzedażowych.

Dobre zarządzanie restauracją – zadowoleni klienci

To od klientów zależy sukces Twojej restauracji. Patrząc na mnogość wyboru lokali gastronomicznych, raz stracone zaufanie może Cię wiele kosztować. Poza zatrudnieniem najlepszych kucharzy i kelnerów, stworzeniem unikalnego klimatu oraz bogatego menu ? zainwestuj w oprogramowanie dla restauracji. Systemy POS są idealnym rozwiązaniem dla obiektów, które chcą się rozwijać. Możliwość przesyłania zamówień z sali prosto do kuchni, czy połączenie z terminalami do płatności bezgotówkowej to ukłon w stronę komfortu klientów. W dobie popularności zdrowego stylu życia, opcja sprawdzenia składu oraz kaloryczności dań może okazać się czynnikiem wyróżniającym Twój lokal pośród konkurencji.

Pełna kontrola

W XXI wieku informacja stała się najważniejszym elementem każdego biznesu. Do efektywnego zarządzania restauracją potrzebujesz oprogramowania, które umożliwi Ci szybki i łatwy dostęp do danych, dotyczących działania Twojego lokalu. Wielowymiarowe, czytelne raporty oraz możliwość eksportu danych do najpopularniejszych formatów arkuszy kalkulacyjnych to wygoda, jaką zapewni Ci moduł Analizy, który oferuje nasze oprogramowanie dla restauracji. Poprzez moduł Magazyn zarządzasz całym łańcuchem dostaw, masz wgląd do pełnej ewidencji stanów magazynowych oraz szybko przeprowadzasz inwentaryzację. Ograniczasz koszty i w pełni skupiasz się na obsłudze klienta.

To, co klienci lubią najbardziej

Promocje. Doskonale wiesz, jak to działa na klientów. Z pewnością sam niejednokrotnie dokonywałeś zakupu pod wpływem ofert promocyjnych. Inteligentny system, którego przeznaczeniem jest zarządzanie restauracją, umożliwia planowanie i aktywowanie promocji za pomocą ustalonego harmonogramu. Automatyczne nabijanie promocji do rachunku ułatwia pracę obsłudze, która nie będzie musiała za każdym razem uczyć się na pamięć aktualnej oferty. Opcja wyświetlania I podpowiadania dostępnych promocji podczas tworzenia rachunku, z pewnością zwiększy sprzedaż. Zautomatyzuj proces promocji i zyskaj sympatię klientów!

Właściwie dobrany i spersonalizowany system pozwoli na efektywne zarządzanie restauracją, ograniczając Twój czas oraz zmniejszając koszty operacyjne.
Zachęcamy więc do kontaktu. Pozwól przygotować oprogramowanie dla restauracji na miarę Twoich potrzeb!