Systemy dla gastronomii

Czy Tobie również zdarzył się moment frustracji, kiedy kupiłeś nowy telefon komórkowy lub laptop i nie potrafiłeś odnaleźć w nim podstawowych opcji? Wszystko wydawało Ci się skomplikowane, a instrukcja była napisana językiem zrozumiałym tylko dla twórców oprogramowania? Teraz wyobraź sobie, że przy dużej liczbie gości w restauracji, obsługa walczy z niefunkcjonalnym oprogramowaniem gastronomicznym. Zarówno w klientach, jak i obsłudze lokalu gwałtownie wzrasta uczucie irytacji. U tych pierwszych przez wydłużony czas oczekiwania na posiłek, u drugich przez denerwujące narzędzie pracy, jakim okazuje się nieodpowiedni system dla gastronomii – co także przekłada się na niższą jakość świadczonej obsługi klienta.

Dlatego potrzebujesz w swoim lokalu systemu, który nie stanie się jedynie zbędną elektroniką, ale będzie narzędziem, służącym do poprawy efektywności działania obiektu gastronomicznego. Systemy dla gastronomii FoodSoft charakteryzują się prostotą obsługi oraz intuicyjnym interfejsem, gwarantującym najwyższą możliwą wygodę i szybkość pracy. Sprawdź sam!

Prostota jest szczytem wyrafinowania

Leonardo Da Vinci mawiał, że prostota jest szczytem wyrafinowania. Uważamy, że jest to niezwykle trafne spostrzeżenie, dlatego system dla gastronomii FoodSoft został zaprojektowany tak, aby nawet osoby niedoświadczone w obsłudze systemów elektronicznych, mogły swobodnie wykorzystywać go do usprawnienia swojej pracy. W tym celu uproszczono wiele z podstawowych operacji.

Przejrzysty i czytelny układ menu nie wymaga zbyt wiele czasu, aby pracownicy lokalu opanowali obsługę system do perfekcji. Bez problemu poradzą sobie z nim również starsze osoby, które uważają, że nie radzą sobie z najnowszą technologią. Interfejs został zaprojektowany w celu maksymalnego ułatwienia pracy na ekranie dotykowym ? nasz team stworzył duże i wygodne przyciski, miły dla oka design oraz wyposażył systemy dla gastronomii w opcję spersonalizowanego układu menu, dostosowywanego do preferencji pracowników.

Praca na naszym sprzęcie to czysta przyjemność. Obsługa realizuje zamówienia klientów z uśmiechem na twarzy, za co Ci odwdzięczają się częstszymi wizytami i rekomendacjami wśród znajomych.

Oprogramowanie szyte na miarę

Jedną z głównych zalet, jakimi mogą poszczycić się nasze systemy dla gastronomii, jest wybór modułów, dostosowujących system do wymagań danego lokalu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić infrastrukturę zarówno dla małych, jak i większych biznesów gastronomicznych.

W praktyce oznacza to, że oferujemy najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku. Sam wybierasz jakie moduły będą odpowiednie dla Twojego lokalu, a jeśli masz problem z wyborem, nasi konsultanci z chęcią pomogą wybrać mistrzowski zestaw.

System dla gastronomii FoodSoft ? gwarantujemy, że jeśli raz zaufasz naszemu oprogramowaniu, już nigdy nie skorzystasz z oferty innego producenta. Funkcjonalność, design i prostota to rewelacyjne połączenie. Dołącz do drużyny FoodSoft!