Oprogramowanie dla cukierni, lodziarni i piekarni

Efektywne programy do zarządzania piekarnią, cukiernią i lodziarnią.

Co jest najważniejsze w prowadzeniu Twojego biznesu?

Inteligentny program do zarządzania piekarnią, cukiernią oraz lodziarnią.
Sprzedaż produktów złożonych, takich jak np. różne smaki lodów czy bułki z rozmaitym nadzieniem, może być problematyczna podczas nabijania zamówień na kasę oraz rozliczania stanu magazynowego. Sprzedaż produktów ważonych, wiążę się z kolei z częstymi błędami, które pojawiają się podczas przenoszenia wagi produktu na kasę fiskalną. W prowadzeniu cukierni, lodziarni czy piekarni ważne są zatem rozwiązania, które wesprą codzienną pracę obsługi, minimalizując liczbę pomyłek, a co za tym idzie zwiększą zadowolenie klientów, którzy liczą na szybki serwis.

 

 

Czego potrzebujesz, aby efektywnie realizować swoje cele?

Niezwykle istotne w pracy każdej cukierni, lodziarni oraz piekarni jest sprawny program dla piekarni, cukierni, lodziarni, który pozwoli na zminimalizowanie liczby błędów wynikających z szybkiego funkcjonowania lokalu oraz zmaksymalizowanie zysków, poprzez optymalizację pracy obsługi.

 

Szybka obsługa
Należy pamiętać, że programy dla piekarni, czy programy dla cukierni mogą się od siebie różnić. Tego typu lokale charakteryzują się mieszanym sposobem sprzedaży. Możemy spotkać się zarówno z obsługą stolikową, szybką, jak i wydawaniem produktów na wynos. Nasze programy dla piekarni, dzięki przystosowanemu interfejsowi pod potrzeby tego rodzaju lokali, pozwala na sprawne nabijanie kilku produktów na raz (kilka bułek, te same bochenki chleba). Natomiast możliwość anulowania zamówień minimalizuje liczbę błędów oraz umożliwia bezproblemową obsługę, nawet najbardziej niezdecydowanego klienta. Dodatkowo, współpraca programu dla piekarni z wagami elektronicznymi ułatwia i przyśpiesza sprzedaż produktów ważonych.

 

Kontrolowanie zamówień i stanu magazynowego

Kolejną ważną kwestią jest możliwość stosowania receptur produktów i ich produkcji, dzięki której system w odpowiednim czasie zdejmuje towar z magazynu. Dodatkowo oprogramowanie FoodSoft, na podstawie historii sprzedaży, a także biorąc pod uwagę takie czynniki jak pogoda, święta czy dni wolne, podpowiada pracownikom sklepu, jaką ilość towaru powinni zamówić. Takie rozwiązanie ułatwia optymalizację sprzedaży oraz zmniejsza liczbę zwrotów. Co więcej, program dla piekarni pozwala na pełną integrację z linią produkcyjną. Kiedy sklep zaznaczy brakujące produkty, program rozdzieli je na poszczególne składniki i przekieruje do odpowiednich stanowisk produkcyjnych. Na koniec oprogramowanie ponownie skompletuje zamówienie, aby zostało prawidłowo rozesłane do poszczególnych lokali wedle zapotrzebowania.

 

 

Budowanie relacji z klientem

Najlepszym sposobem na budowanie trwałej więzi z klientem jest odpowiednio skomponowany i wdrożony program lojalnościowy. Program dla cukierni, piekarni i lodziarni FoodSoft pozwala na obsługę różnorodnego rodzaju rabatów poprzez kupony, vouchery czy karty. Dodatkowo, na podstawie dotychczasowej historii zamówień, pozwala opracować  rabaty indywidualnie pod każdego klienta, co owocuje zadowoleniem konsumenta oraz zwiększeniem wartości średniego rachunku. Oprogramowanie jest również zintegrowane ze stacją pogodową, co umożliwia analizowanie sprzedaży w zależności od warunków atmosferycznych i tym samym wprowadzanie adekwatnych promocji lub happy hours.

Właściwie dobrany i spersonalizowany pod Twój lokal system pozwoli usprawnić obsługę klienta oraz w pełni kontrolować stany magazynowe i procesy produkcji.

Zachęcamy do kontaktu. Pozwól przygotować system na miarę Twoich potrzeb!

Oprogramowanie można również dostosować do sieci lokali.