Oprogramowanie dla pizzeri

Czy potrzebuję programu dla pizzerii?

Co jest najważniejsze w prowadzeniu Twojego biznesu?

W prowadzeniu pizzerii bardzo istotne jest elastyczne podejście do klienta. Statystycznie najwięcej zmian w składzie potrawy dokonuje się właśnie w przypadku pizzy. Niestety, często ograniczenia informatyczne nie pozwalają na modyfikację składników ze względu na utrudnione rozchodowanie produktów na magazynie, czy niemożność rozliczenia zamówienia na kasie. Tego rodzaju bariera nie zachęca klienta do ponownego odwiedzenia lokalu. Chcąc właściwie zadbać o swój biznes, warto postawić na proste rozwiązania, które przełożą się na zwiększenie zysków.

 

 

Jak efektywnie realizować swoje cele sprzedażowe, korzystając z programu dla pizzerii?

Chcąc wyposażyć swój biznes w najlepsze narzędzia, dobrze jest zainwestować w sprawne i przejrzyste oprogramowanie dla pizzerii, które pozwoli na efektywne wsparcie sprzedaży.

 

Podział pizzy i wymiana dodatków

Dla wielu klientów pizzerii bardzo ważna jest możliwość zamówienia dwóch różnych pizz przygotowanych na jednym cieście. Aby spełnić ich oczekiwania, a jednocześnie ułatwić pracę kelnerom, nasz program dla pizzerii umożliwia szybkie i wygodne bonowanie połówek pizzy, a więc sprawną realizację zamówienia, bez późniejszego kłopotu z rozliczeniem klienta. Jedną z istotniejszych dla pizzerii funkcji programu jest również swoboda wymiany składników, która pozwala na bezproblemowe podsumowanie stanu magazynu. Z perspektywy osoby zarządzającej lokalem, przydatna może okazać się również możliwość stosowania receptur półproduktów i ich produkcji (np. ciasto do pizzy).

 

Dostawa

Dowóz to niezbędny element funkcjonowania większości pizzerii. Moduł programu dla pizzerri, który pomoże dostawcom ustalić najkrótszą trasę, a kadrze zarządzającej umożliwi pełną kontrolę nad statusem dostawy oraz ułatwi rozliczenie kierowcy, znacznie ją usprawni. Każdej firmie potrzebne są również solidne narzędzia marketingowe, które pozwolą na dogłębną analizę rynku. Nasze oprogramowanie umożliwia nałożenie adresów, z których przychodzą zamówienia na mapę Google. Dzięki temu tworzy się jasny obraz rejonów miasta, w których oferta pizzerii jest popularna oraz miejsc, gdzie nie jest ona jeszcze konkurencyjna. Moduł delivery pozwala także zdefiniować opłatę za dowóz w zależności od strefy i wartości zamówienia.

 

 

Programy lojalnościowe

Najlepszym sposobem na zachęcenie konsumenta do powrotu do lokalu są rabaty oraz karty stałego klienta. Nasze oprogramowanie pozwala na obsługę ulotek, kuponów oraz voucherów, poprzez możliwość definiowania płatności zgodnie z przysługującą zniżką. Co więcej, moduł promocji działa automatycznie, a więc obsługa restauracji nie musi pamiętać o ich proponowaniu. Odpowiednie rabaty pojawiają się samoczynnie po wpisaniu zamówienia. Taka funkcjonalność pozwala na zwiększenie średniego rachunku, co bezpośrednio przekłada się na eskalację zysków lokalu oraz na zadowolenie klienta z promocji dostosowanej do jego preferencji.

Właściwie dobrany i spersonalizowany program dla pizzerii znacznie ułatwi pracę załogi, zwiększając tym samym obrót lokalu.

Zachęcamy więc do kontaktu. Pozwól przygotować system na miarę Twoich potrzeb!

Oprogramowanie można również dostosować do sieci restauracji.