Oprogramowanie dla dyskotek

Co jest najważniejsze w prowadzeniu Twojego biznesu?

Przede wszystkim sprawność i przejrzystość serwisu w barze. Liczba gości przypadająca na jednego barmana jest niezwykle duża, zamówienia są zróżnicowane, a klienci oczekują szybkiej obsługi. Praca w takich warunkach może powodować liczne błędy, w szczególności te związane ze zdejmowaniem odpowiednich alkoholi oraz dodatków z magazynu. Chcąc ułatwić pracę barmanom, należy usprawnić kwestie związane z regulowaniem należności za zakupione drinki. Przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty poważnie obciąża pracownika, co skutkuje spowolnieniem obsługi gości.

 

 

Czego potrzebujesz, aby efektywnie realizować swoje cele?

Nowatorskich rozwiązań technologicznych, które nie tylko usprawnią proces obsługi, ale również zminimalizują możliwość wystąpienia błędów wynikających z wydawania reszty i, co za tym idzie, zwiększą zadowolenie gości.

 

Właściwe zdejmowanie produktów z magazynu

Obsługa baru wiążę się z częstą realizacją zamówień spoza karty drinków. Różne preferencje gości mogą okazać się problematyczne przy ostatecznym rozliczaniu rachunku i magazynu. Aby ułatwić pracę personelu, oprogramowanie FoodSoft daje możliwość wymiany składników i dodatków na inne w każdej pozycji z karty drinków, co pozwala tworzyć zupełnie nowe kompozycje, zgodne z życzeniem klienta. Dzięki temu dowolne składniki mogą być zdjęte w odpowiedniej ilości ze stanu magazynowego. Funkcja ta pozwala na bieżąco kontrolować liczbę konkretnych artykułów, a możliwość pomyłki zostaje zminimalizowana do minimum.

 

 

Bezgotówkowe rozliczenia

Dyskoteki charakteryzują się obecnością dużej liczby klientów w jednym czasie, co może być przyczyną trudności w rozliczaniu należności przy barze. Chcąc ułatwić pracę barmanom oraz zminimalizować częste w takich przypadkach pretensje gości o niewłaściwie wydaną resztę, marka FoodSoft wprowadziła możliwość rozliczania bezgotówkowego. Opaska z kodem drukowana jest indywidualnie dla każdego klienta. Tworzone jest również osobne konto, na które klient może wpłacić dowolną kwotę pieniędzy. Rozlicznie bezgotówkowe przy barze polega na skanowaniu kodu bransolety. Konsument w każdej chwili może sprawdzić stan swojego konta na umieszczonych w lokalu skanerach oraz, w razie potrzeby, zasilić je dodatkową gotówką. Takie rozwiązanie nie tylko usprawnia obsługę klientów, ale również zapobiega ich niezadowoleniu, które mogłoby wynikać z możliwych pomyłek finansowych.

Właściwie dobrany i spersonalizowany pod Twój lokal system pozwoli usprawnić obsługę klienta oraz zminimalizować liczbę reklamacji składanych przez gości, a wynikających z szybkiego tempa pracy i błędów obsługi.

Zachęcamy do kontaktu. Pozwól przygotować system na miarę Twoich potrzeb!