Oprogramowanie dla kawiarni

Co jest najważniejsze w prowadzeniu Twojego biznesu?

Kawiarnie charakteryzuje szybka obsługa i duża różnorodność oferowanych produktów. Dla dzisiejszego klienta ? kawosza bardzo istotna jest bowiem możliwość wyboru odpowiedniego mleka do kawy (mleko chude, tłuste, bez laktozy, sojowe itp.) oraz doboru różnych dodatków, (podwójne espresso, syropy do kawy, bita śmietana, lody itp.). W przypadku tego rodzaju lokali niezbędny jest również dobrze opracowany program lojalnościowy. Wielu klientów kupuje kawę codziennie, stąd możliwość naliczania punktów i zniżek dodatkowo motywuje ich do odwiedzania konkretnej kawiarni.

 

 

Czego potrzebujesz, aby efektywnie realizować swoje cele?

Indywidualnie dostosowanego oprogramowania gastronomicznego, które pozwoli na optymalizację obsługi klienta oraz na zwiększenie zysku ze średniego rachunku.

 

Łatwość obsługi klienta

Bardzo ważną funkcją dla kawiarni jest możliwość sprzedaży stolikowej oraz na wynos. W jednym i drugim przypadku istotna jest sprawna obsługa oraz możliwość minimalizacji błędów do minimum. Dlatego też nasze oprogramowanie gastronomiczne pozwala na przyjmowanie zamówień stolikowych za pomocą tabletów. Dzięki temu kelner ma możliwość szybkiego podejrzenia składów produktów w celu poinformowania klienta o możliwych alergenach oraz, jeżeli to konieczne, zmiany składu zamówienia. Następnie zostaje ono natychmiast przekazane do realizacji, a ważne uwagi, dotyczące np. nietolerancji pokarmowych, nie giną w natłoku innych zamówień i pytań klientów.

 

Promocje i podpowiedzi

Moduł ten daje możliwość programowania i automatycznej realizacji promocji. Dzięki temu, obsługa lokalu nie musi o nich pamiętać ? wyświetlają się na ekranie samoczynnie. Funkcja ta jest doskonałym narzędziem wspierającym cross-selling. Proponowanie dodatkowych produktów w ramach promocji czy rabatu, powoduje zwiększenie wartości średniego rachunku oraz wpływa na zadowolenie klienta z transakcji. Dodatkowo, rozbudowana funkcja programów lojalnościowych z wykorzystaniem różnego rodzaju kart (magnetycznych, zbliżeniowych) lub innych identyfikatorów i kodów, pozwala na szybkie naliczenie rabatu.

 

 

Szybkie i dokładne rozliczenie stanów magazynowych

Kawiarnie, ze względu na często występującą modyfikację składu gotowego produktu przez klienta, mają duży problem z właściwym rozliczaniem i podsumowywaniem stanów magazynowych. Aby ułatwić pracę całej załodze lokalu, nasze oprogramowanie daje rozbudowane możliwości wymiany dodatków i składników, jednocześnie umożliwiając poprawne zdjęcie ich z magazynu, oraz bezproblemowe podliczenie klienta. Dodatkowo, integracja z wagami elektronicznymi ułatwia i przyśpiesza sprzedaż artykułów ważonych. Dzięki tym funkcjom możliwość pomyłki zostaje zminimalizowana do minimum, co przekłada się na dokładną kontrolę produktów będących na magazynie.

Właściwie dobrany i spersonalizowany pod Twój lokal system, pozwoli usprawnić obsługę klienta oraz spełnić jego oczekiwania względem usługi, eliminując przy tym najczęstsze błędy.

Zachęcamy do kontaktu. Pozwól przygotować system na miarę Twoich potrzeb!

Oprogramowanie można również dostosować do sieci lokali (link do zakładki sieci)